Informacja dla rodziców/ opiekunów

Data dodania: 26.08.2020

Katowice,26.08.2020r.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach uprzejmie informuje, że na stronie internetowej przedszkola zostały umieszczone "Deklaracje określające warunki pobytu i wyżywienia dziecka w przedszkolu” na rok szkolny 2020/2021. Pobierz tutaj

Dokument ten można też pobrać w Przedszkolu w godzinach od 7:00 do 16:00. Deklarację zobowiązani są pobrać wszyscy rodzice. Dokument należy uzupełnić w domu i zwrócić do przedszkola najpóźniej do dnia 28 sierpnia 2020 roku do godz.9:00. Można też wysyłać skan dokumentu jako załącznik do maila, a po przyjściu dziecka do przedszkola oddać oryginał. Proszę pamiętać, aby dokument podpisany został przez obojga rodziców dziecka!

Jednocześnie informuję, że spotkanie z Rodzicami Dzieci, które po raz pierwszy będą uczęszczały do Naszego Przedszkola odbędzie się 31.08.2020r o godz. 16:00 w ogrodzie przedszkolnym. Serdecznie zapraszam.

O terminach Spotkań z Rodzicami dzieci uczęszczających do przedszkola kolejny rok będziecie Państwo informowani przez nauczycieli z poszczególnych grup.

Dyrektor Miejskie Przedszkola nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Dorota Binek