Data wpisu: 2016-12-22 16:48:11

Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA II-2284-528070), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Po wejściu ze wszystkimi paczkami do mieszkanka rodziny, ja (wolontariusz) wraz z Panią Eweliną i Panem Marcinem schowaliśmy się do kuchni, ciągle jednak mając pod kontrolą resztę wolontariuszy pomagających otwierać dzieciom paczki. Pan Marcin przekazał tylko, że zabrakło mu słów i nie spodziewał się tak ogromnej paczki, Pani Ewelina zaś wzruszyła się do tego stopnia, że zaczęły łzy spływać po policzkach. Nie ukrywając - ten widok jeszcze bardziej zmiękczył moje serce. Ponownie odwiedzając rodzinkę otrzymałam do przekazania list. Przy spotkaniu przekażę i odpowiem na ewentualne pytania.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Co tu dużo pisać - dziękuję za poświęcony czas, chęci, stres, zaangażowanie, tyle telefonów i radość z tworzenia dla kogoś "motywatora, prezentu". Jestem dumna i wdzięczna, że miałam możliwość pracować z tak kompetentną i ciepłą osobą.

Osobom, które tworzyły paczkę:

JESTEŚCIE WIELCY JAK SŁONIE!

Podołaliście w 200%

i mam nadzieję, że dalej będziecie otwierać serca na bliskie lecz obce nam osoby. Paczka i cieszy, i wzrusza, i motywuje - tak jak powinno to wyglądać.

Co tu więcej pisać: DZIĘKUJĘ.

Przy okazji chciałabym złożyć wszystkim "cząsteczkom" darczyńcy cudownych, rodzinnych i przede wszystkim zdrowych świąt Bożego Narodzenia, a kolejny rok niech będzie rokiem sukcesów i wiary w ludzi!

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Przekazane zostanie w liście.

Pani Ewelina przesyła dla wszystkich Państwa list z podziekowaniami.

Łatwiej było jej pisząc w emocjach zwrócić się do konkretnej osoby i używa w liście zwrotu Pani,

natomiast całą swa wdzięczność kieruje do :

każdego Taty,

każdej Mamy,

każdego Dziecka,

każdej Pani z przedszkola,

i do wszystkich Przyjaciół przedszkola, którzy

WSPÓŁTWORZYLI

TĄ WYJĄTKOWĄ DLA NIEJ PACZKĘ.